Dekoracje z mchu

Dekoracje z mchu

„Projekt bukiet” to także producent niepowtarzalnych dekoracji do domów i przestrzeni publicznych. Należą do nich lasy w szkle i dekoracje z mchu poduszkowego i chrobotka.

Z pewnością w ofercie znajduje się wiele rodzajów kształtów i wielkości słojów. Są one tworzone bezpośrednio pod konkretne, indywidualne zamówienie. Oferowane słoje nie są produkowane masowo. W związku z tym nie stoją na półce sklepowej wiele dni.

Do każdego słoja odpowiednio dobieram rośliny tak, aby tworzyły spójny ekosystem i były jak najdłużej ozdobą Twojego domu.

Często lasy w szkle wybierane są jako prezent lub dodatek do prezentu na imprezy okolicznościowe, podziękowania dla rodziców, czy dla ważnych osobistości.

Kolejnym produktem dekoracyjnym mojej pracowni są obrazy z mchu poduszkowego lub chrobotka.

Obecnie to niezwykle modny trend nowoczesnego designu. Razem z kompozycjami w szkle obrazy z mchu od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Dzięki procesowi stabilizacji, obrazy z mchu i dodatki zachowują swój estetyczny wygląd przez wiele lat:

Obrazy z mchu lub chrobotka idealnie wpasowują się w nowoczesny styl wnętrz, wprowadzając do nich odrobinę natury. Dlatego polecam je nie tylko do domów, ale także do przestrzeni firmowych, gabinetów, restauracji itp.

W ofercie znajdują się różne rodzaje i kolory ram.

Doniczki z chrobotkiem

Doniczki z chrobotkiem to ostatni hit sprzedażowy. Występują w trzech rodzajach doniczek:

Takie doniczki są idealnym dodatkiem do gabinetów jako element wystroju biurka , a także jako wystrój łazienki ponieważ mogą być w pomieszczeniu bez okna, w którym inne rośliny nie przetrwają.

Lasy w szkle, obrazy z mchu lub doniczki z chrobotkiem można kupić poprzez stronę mojego sklepu lub zamówić indywidualnie.

Wszystkie oferowane produkty dekoracyjne mogą być doskonałym prezentem dla osób prywatnych jaki klientów firm lub pracowników.

Świetnie sprawdzają się jako gadżety reklamowe, lub prezenty świąteczne.

Dla firm przy większej liczbie zamówień przedstawiam indywidualną ofertę firmową.