Projekty Ogrodów

Projektowanie ogrodów

Zajmuję się projektowaniem niedużych ogrodów przydomowych. Bardzo chętnie podzielę się moim doświadczeniem, zaproponuję koncepcję i projekt, skrojony na miarę indywidualnych potrzeb.

Nad projektem ogrodu warto pomyśleć już na etapie budowy domu. Wtedy można zaplanować wszystkie niezbędne prace. Dzięki temu można oszczędzić później dodatkowych nakładów finansowych i zbędnego bałaganu.

Oczywiście projektuje nie tylko ogrody na etapie budowy, służę także pomocą, gdy chcesz coś zmienić w istniejącej przestrzeni. Czasem po prostu brakuje nam pomysłu, a marzymy o wiosennej metamorfozie ogrodu. Chętnie się jej podejmę!

Projektami zajmuje się przez cały rok, jednak okres zimowy jest najlepszy do rozpoczęcia prac projektowych. Wtedy można się skupić na pracy analitycznej. W tym czasie nie nadzoruję realizacji ogrodów i ich pielęgnacji – a wiosną takich prac jest szczególnie dużo. Wspieram wtedy firmę wykonawczą – ogrodniczą w jej pracy.

Do każdego projektu podchodzę indywidualnie tak, aby był odzwierciedleniem potrzeb klienta. Chcę, aby każdy z domowników czuł się w swoim ogrodzie/tarasie wyjątkowo przyjaźnie.

Duży nacisk kładę na:

Wszystko staram się robić tak, aby do siebie pasowało i tworzyło harmonijną całość.

O ogród cały czas trzeba dbać!  
Nie zawsze jego właściciele mają na tyle dużo doświadczenia oraz czasu, aby samemu się nim zająć. Z przyjemnością pomogę!

W moich rękach ogród cały czas będzie zadbany i wypielęgnowany.